Endüstriyel Paketleme Çözümlerinin Her Alanında

İnşaat'tan Ağaç Sanayine, Tarım'dan Otomotiv'e Beyaz Eşya'dan Lojistik Sektörüne kadar pek çok alanda farklı çember çeşitlerimiz kullanılmaktadır.

Kağıt Sanayi

Oluklu mukavva, koli, kutu, kağıt gibi ürünlerin paketlenmesinde Polyester ya da PP çember kullanılabilinir. Küçük adetler halinde bağlanan ürünler, palet üzerinde tekrar çemberlenerek, sağlam ve güvenle sevk edilir.

İnşaat Sektörü

Kiremit, seramik, bims taşı ve tuğla paketleme işlemlerinde Polyester çember sağlam güvenilir bir paketleme sağlar. Farklı ebatlarda ki çemberlerle farklı ağırlıklardaki yükler taşınabilinir.

Seramik ve Mermer Sanayi

Seramik, mermer, doğal taş endüstrisinde güvenli sevkiyat için paketlenme işlemlerinde Polyester çember uygundur. Uzun mesafeli sevkiyatlarda Kompozit çemberler kullanılabilir.

Ahşap Sanayi

Parke, kereste, tomruk, sunta, MDF ürünlerinin sevkiyatında Polyester veya PP çember güvenle kullanılır. Küçük gruplar PP çember ile birleştirilip, Polyester çember ile bütün haline getirilebilinir.

Çemberleme Yan Ürünlerimiz

Çemberleme çalışmalarınızda ihtiyacınız olan makine, aparat, ekipman ve sarf malzemeleri toptan ve perakende olarak satış kanallarımızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Metal Bukle Toka Palet ve koli çemberleme de manuel olarak kullanılmakta olan tokalı sistemin en sağlıklısıdır. Saç toka gibi ek yerinden çıkmaz. Kolay, hızlı ve sağlam bir çemberleme sağlar.

Galvanizli Bukle Toka

Sarf Malzeme

Plastik köşe koruyucular çemberin yük üzerinde eşit seviyede baskı kurmasını, keskin köşelerde çembere zarar verilmemesini ve gerdirme sırasında daha rahat ve verimli bir gerdirme sağlamaktadır.

Plastik Köşebent

Sarf Malzeme

Paletli ve kolili paketlemelerde polyester ve plastik (P.P.) şerit çemberler ve metal bukle tokalar ile kolayca kullanabileceğiniz el tipi aparatlar paketlemelerinizi hızlıca yapabilmenizi sağlamaktadır.

Plastik - Pet Çember Germe

Mekanik Aparat

Paletli ve kolili paketlemelerde Kompozit (lifli) şerit çemberler ve metal bukle tokalar ile kolayca kullanabileceğiniz el tipi aparatlar paketlemelerinizi hızlıca yapabilmenizi sağlamaktadır.

Kompozit Çember Germe

Mekanik Aparat

Sac pres tokalar 12 - 16 - 19 mm. ölçülerindeki plastik çemberler için üretilmektedir. Manuel makineler ile şerit çemberi preslenip sabitleme amacıyla kullanılmaktadır.

Sac Çember Tokası

Sarf Malzeme

Plastik / Polipropilen (PP), Polyester (PET) şerit çemberlemeleri dağılmadan kolayca taşıyabileceğiniz dayanıklı ve ekonomik taşıma arabaları ile paketlemelerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Plastik (PP.) ve Pet Taşıyıcı

Taşıma Arabası

Paletli ağır hizmet paketlemelerinde Çelik çemberler ve Sac Çelik tokalar ile kolayca kullanabileceğiniz el tipi Germe ve Sıkma aparatlarla paketlemelerinizi hızlıca yapabilmenizi sağlamaktadır.

Çelik Çember Germe ve Pense

Mekanik Aparat

Çelik çemberleme germe ve toklama aparatlerınn yanısıra kullanılan Çelik Çember kesme makası ile çelik çemberleme paketlemelerinizi hızlı ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çelik Çember Makası

Mekanik Aparat

Tek ve çoklu sarımlı Çelik şerit çemberlemeleri dağılmadan kolayca taşıyabileceğiniz dayanıklı ve ekonomik taşıma arabaları ile paketlemelerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Çelik Çember Taşıyıcı

Yardımcı Ekipman